Людмила Мілевич, найвідоміша в Україні жінка-поліцейський, вирішила написати книгу про те, як це – служити в правоохоронних органах.

Презентація книги відбудеться вже у жовтні, повідомляє "Таблоід" з посиланням на телеканал ZIK.

Анонсувала майбутнє творіння авторка коротко і лаконічно: "Це книжка про сильну жінку, яка служить, яка мама. Буде цікаво".

За словами Людмили, ідея написати книгу виникла, як тільки вона пішла на службу. Над нею вона працює разом з письменником, послуги якого сплачує чоловік Мілевич.

Читайте також: П'яна поліцейська перетворила ресторан на тир (відео)

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

При цьому Людмила наголосила, що книгу вона пише сама. При цьому текст або диктує, або пише і передає письменнику разом з думками та ідеями, викладеними на аркуші. Той уже оформлює все це в готовий текст. Мовляв, сама вона не літератор, а та людина може гарно оформити сказане у слова на сторінці. Робота письменника коштує тисячу доларів.

Усього книга, за словами жінки, обійдеться приблизно у 3,5 тис. доларів.

Як писав "Знай.ua", найкрасивіша полісвумен столиці Людмила Мілевич показала, як вона полюбляє відпочивати.