Мати найкращого друга впродовж усього життя - це звісно ж добре, але дорого. Аналітики підрахували скільки грошей витрачає середній британець на свого друга, і за ці гроші можна собі купити скромне житло або машину.

Як пише Mirror, у середньому британець витрачає 23870 фунтів стерлінгів на кращого друга за життя (800 тисяч гривень). У цю вартість входить усе - дні народженні, весілля та посиденьки в пабах без особливої причини.

На дні народження найкращого друга середній британець витрачає 4679 фунтів впродовж усього життя. Значно меншу суму, але теж вагому, 242 фунти йдуть на подарунки друзям, щоб показати їхню важливість. А на те, щоб кататися одне до одного вгості необхідно витратити більше 18 тисяч фунтів (півмільйона гривень).

Читайте також: Вчені визначили, скільки часу можна проводити сидячи

Заради весілля найкращого друга мешканці Туманного Альбіону викидають у середньому 431 фунт. На привітання їхніх дітей - 283 фунти. Новосілля товариша обходиться у 127 фунти. Цікаво, що середня тривалість британської дружби сягає 40 років.

Популярні новини зараз

Собака, схожа на пельмень, рекордно схудла: таке під силу не кожній людині

Фермери масово залишають на полях урожай помідорів, бо невигідно возити: замість томатної пасти будуть добрива

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Автори дослідження також нагадали, що справжня дружба важливіша за будь-які гроші. Але середня цифра 23870 фунтів не дає покою - за неї можна купити скромне, але все ж житло у Британії, або солідний автомобіль.