До яких тільки методів жінки не звертаються для того, щоб позбутися від зайвих кілограмів і прибрати кілька сантиметрів підшкірного жиру. Важкі тренування, жорстокі дієти, правильний спосіб життя - найпоширеніші методи для боротьби із зайвою вагою. Деякі продукти мають свої секретні властивості, про які знає не кожна жінка. Ці продукти зачату знаходяться під руками у кожної господині, але вона не знає якими корисними властивостями вони володіють в боротьбі із зайвою вагою.

Разом з порталом «Знай.ua», розглянемо кілька жиросжигающих продуктів, які допомагають боротися із зайвою вагою. Варто зауважити, що всі ці продукти знаходяться у нас на кухні.

1. Гострий перець
Цей продукт містить активний компонент капсаїцин, який стимулює організм спалювати енергію методом створення тепла. Через паління гострого перцю наше тіло нагрівається, таким чином сприяючи витрачати велику кількість енергії і спалювати зайві кілограми. Деяким протипоказаний гострий перець для вживання через деяких хвороб організму. Тому потрібно бути гранично акуратним, користуючись даним методом.

2. Імбир
Цей коренеплід так само містить капсаїцин. Імбир допомагає прискорити обмін речовин. Не дарма багато дієтологів рекомендують пити спеціальну воду, до складу яких входить імбир, лимон, м'ята. Імбир знижує апетит, що допоможе привести до зниження ваги.

[[{"fid":"160158","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"535","width":"802","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Популярні новини зараз
Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках
Показати ще

3. Часник
Часник є чемпіоном по боротьбі із зайвою жиром. Часник підвищує "термогенез" в організмі, що призводить до швидкого спалюванню жиру. Часник активізує роботу травної системи, очищає організм від холестерину.

Існує певна схема вживання часнику для отримання очікуваних результатів втратити зайву вагу:
-в перший день, перед кожним вживанням їжі необхідно їсти по одному зубчику.
-починаючи з другого дня, збільшуйте дозу зубчиків на 1 штуку. Після шести днів, необхідно знижувати дозу, мінус один зубчик при кожному вживанні.
Часник має протипоказання до застосування, тому варто знати індивідуальний вплив на ваш організм даного продукту.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що зелений чай дуже смачний в поєднанні з імбиром. Це подвійне лікувальний засіб від безлічі недуг, але імбир має свої секрети. При прийомі будь-яких медичних препаратів категорично забороняється вживати імбир. Якщо ви проходите курс лікування, краще випити чистий напій без зайвих добавок.