Національний банк надав "Ощадбанку" статус уповноваженого банку, що може зберігати запаси готівки регулятора. Таким чином останній перебере на себе частину функцій НБУ.

Зокрема він відтепер забезпечуватиме готівкою банки у регіонах та братиме надлишки готівки з інших банків, передає фінансовий портал "Мінфін".

Що стосується НБУ, то він поступово переходитиме від частково контрольованого готівкового обігу до делегованої моделі. Повідомляється що саме "Ощадбанк" дав старт цьому процесу.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", недавно в Україні, згідно з рішенням НБУ, через неплатоспроможність було оголошено про припинення роботи "Платинум Банку". При цьому керівництво Національного банку запевнило, що більша частина клієнтів зможуть повернути свої кошти.

Недавно у пресі з'явилися чутки про можливу відставку голови НБУ Валерії Гонтарєвої. У фінустанові цю інформацію не підтвердили.

Популярні новини зараз
Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще