Складні погодні умови, що вже не перший день спостерігаються у столиці, спровокували величезні затори. Станом на 19 годину вечора їх рівень на дорогах Києва складає сім балів.

Такі дані показує система "Яндекс.Затори".

Серйозно уповільнений рух на бульварі Лесі Українки, Тараса Шевченка, вулиці Басейній, Хрещатик та на Кловському узвозі, а також вулиці Павла Скоропадського.

Читайте також: Центр Києва застряг у гігантських заторах

Через дорожньо-транспортну пригоду на проспекті Валерія Лобановського рух ускладнений в обох напрямках.

Популярні новини зараз
Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати 100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців
Показати ще

Затори зафіксовані на Дарницькій площі, вулиці Гетьмана в напрямку до вулиці Теліги, на вулиці Саперо-Слобідській біля в'їзду на Південний міст, де сталося дві ДТП, Курганівській вулиці

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", через різке погіршення погоди рух транспорту обмежили в чотирьох західних областях України: Вінницькій, Хмельницькій, Волинській та Закарпатській.