Дослідження, що проводяться ізраїльськими вченими, підтвердили той факт, що несмачна одноманітна їжа здатна викликати психічні розлади.

Як пише портал neboley, дані розлади відбуваються на тлі зниження емоційного настрою. При цьому багато хто стає апатичними і відчувають хронічну втому. Найчастіше до даних наслідків призводять неправильно підібрані дієти, в які продукти підбираються хаотично без смаку. З цієї причини багато хто не може витримати терміни застосування таких дієт і зриваються на неприривний жор, тим самим зменшуючи навантаження на нервову систему і знижуючи ризик розвитку нервового розладу.

.Але, не дивлячись на відсутність нормального смаку їжі, ризик набору зайвої ваги тільки збільшується. Вся справа в тому, що відсутність звичних смакових відчуттів примушує людей автоматично приймати їжу, послаблюючи контроль за її кількістю.

Читайте також: 7 продуктів, що втамовують біль

Більше 30% людей, які перебували в стані депресії, відзначали збільшення ваги в даний період, що ще більше посилювало ситуацію. Відповідно до статистичних даних, більш схильні до психічних розладів, через прийом несмачною їжі, жінки, які частіше від чоловіків застосовують різні виснажливі дієти. Як наслідок, кількість жінок з психічними розладами з кожним роком тільки збільшується. При цьому всі вони відчувають себе постійно нещасними, ображеними і дратівливими.

Популярні новини зараз

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

"Тато йде в запій, всі гроші у матері": що відомо про 16-річного мажора, який влаштував ДТП у Харкові

Прописані, але не проживають: як отримати субсидію, якщо в оселі зареєстровані інші родичі-"невидимки" – покрокова інструкція

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Показати ще