Донбас - це майно, яке разом із землею належить Україні, і тільки загальнонародним рішенням громадян воно може бути відчужене кому б то не було. Про це, відповідаючи на одне із запитань читачів, заявив російський журналіст Олександр Невзоров.

Невзорову російські читачі поставили таке запитання: "Як Ви можете бути на стороні АТО? Адже Ви виступаєте за свободу. Чому мешканцям Донбасу не дозволено бути росіянами та російськомовними?".

Читайте також: 3 найактуальніші проблеми мирного населення Донбасу

"Вони можуть бути росіянами, російськомовними. Вони можуть бути якими завгодно, якими захочуть. Але без Донбасу. Що таке Донбас? Донбас - це, перш за все, майно. Донбас - це не люди. Донбас - це шахти, гори, поля, ліси , простори, струмки, міста, містечка, електростанції та інше майно. Це майно разом із землею належить Україні. Тільки загальнонародним українським рішенням майно може бути відчужене кому б то не було. Це, до речі, стосується і всіх інших ситуацій. Донбасівці - не господарі всього того, що розташовується на Донбасі ", - сказав він.

Що ж стосується донбасців, то вони можуть говорити російською і любити Росію. Але для цього, на думку Невзорова, їм потрібно всього-на всього, змінити громадянство та переїхати. А до цього моменту вони виступають в якості злодіїв.

Популярні новини зараз
Перемогу Україні забезпечать жінки: екстрасенс Макс Гордєєв розповів про контрнаступ ЗСУ на росію і смерть путіна Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"
Показати ще

"Прийдуть, відберуть, і Донбас все-одно буде українським", - впевнений російський журналіст.