В кінцівці чвертьфінального матчу між англійським "Ліверпулем" і німецькою "Боруссією" вболівальники обох команд влаштували фантастичну виставу на стадіоні. Вони разом заспівали легендарний гімн мерсисайдців You'll Never Walk Alone.

Їх спів лунав далеко за межі стадіону. Так англійські фанати відсвяткували вихід своєї улюбленої команди в півфінал єврокубків.

Матч був принциповим для обох клубів. "Боруссія" боролася за путівку в наступний етап турніру проти команди свого колишнього наставника Юргена Клоппа, який раніше віддав багато сил і років на формування німецького клубу. Екс-тренер дортмундців поставив перед собою мету вивести "Ліверпуль" в півфінал. Англійцям в матчі-відповіді вдалося вирвати перемогу після завершення основного часу матчу.

Юрген Клопп в перерві поєдинку нагадав гравцям "Ліверпуля" про фінальний матч Ліги чемпіонів у Стамбулі. Тоді англійці програвали італійському "Мілану" з рахунком 3: 0. Але їм вдалося зрівняти рахунок, а в серії післяматчевих пенальті вирвати перемогу і завоювати кубок.