У Дніпровському районі столиці знесли 7 незаконних газозаправних станцій, які несли небезпеку здоров'ю та життю місцевих мешканців.

Про це повідомляє портал "Знай.ua" з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

За словами правоохоронців, в ході проведення досудового розслідування при проведенні оглядів із залученням фахівців Дніпровського РУ ГУ ГСЧС України "встановлено відсутність будь-яких дозвільних документів. Існує загроза життю жителів в разі подальшої експлуатації газових заправок".

Читайте також: За ніч на Осокорках збудували небезпечну АЗС

На семи АЗС вилучено 31 тонну скрапленого газу та обладнання для його реалізації. На майно рішеннями судів накладено арешт.

Популярні новини зараз
Українцям перерахують платіжки на комуналку за січень Двом обласним центрам України загрожує небезпека: чого слід очікувати від ворога Масляна 2026: як зустріти весну з млинцями, варениками та магією стародавніх обрядів, головні традиції Треба лише віднести документи до ПФУ: як підвищити пенсію за 320 грн
Показати ще

Нагадаємо, раніше мешканка столичного району Осокорки самостійно протистояла зведенню нелегальної АЗС.