Український волонтер Роман Доник розбурхав користувачів соціальних мереж розповіддю про учасника АТО, якого відмовилися подати до нагороди.

Про це Доник написав на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що полковник Мартиненко (Метеор) добре відомий бійцям АТО, які воювали під Донецьком у 2014-2015 роках, у тому числі захисникам Донецького аеропорту.

Волонтер розповів про подвиги полковника Мартиненка і про те, що він врятував багато життів. Водночас він підкреслив, що у військового "незручний" характер для начальства.

Доник розповів, що атестаційна комісія, яка не має відношення до нагород, не підписала кандидатуру полковника Мартиненка на нагородження. Він зазначив, що документи на нагородження до Генерального штабу не надходили, і пообіцяв розібратися з цим.

Популярні новини зараз
Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку В українських школах готують низку нововведень Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бійця АТО з Грузії Тенгіза Тетруашвілі, який з 2014 року воював у лавах батальйону "Донбас", затримали в аеропорту Жуляни і збираються депортувати в Тбілісі.