Виробник спортивного одягу Nike присвятив рекламний ролик першому в світі олімпійцю-трансгендеру Крісу Мозьєру. Американський тріатлет знявся в рекламі з назвою Unlimited Courage (Безмежна мужність).

Директор з маркетингу Nike Грег Хоффман розповів, що ідея цього відео - руйнування бар'єрів для спортсменів. Кріс Мозьєр, попри всі труднощі, зумів стати першим спортсменом-трансгендером на Олімпіаді.

"Я просто робив свою справу та не зупинявся. Я зміг переконатися, що абсолютно все є можливим", - прокоментував участь в рекламі Мозьєр.

У січні цього року Міжнародний олімпійський комітет дозволив трансгендерам брати участь в іграх. Кріс Мозьєр першим у світі скористався цим правилом.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: росіяни "здалися", путіна принизили під час візиту закордон, а Арестович розповів, чим обернеться війна у серпні Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Портал "Знай" писав про спортсмена з "нестандартним" тілом на Олімпіаді в Ріо. Плавець з Ефіопії важить 81 кілограм при зрості 176 сантиметрів, але це не заважає йому бути спортсменом, хоч і не надто вдалим.