Восени німецькі фахівці разом з українськими розпочнуть добудовувати Подільсько-Воскресенський міст. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Як повідомила прес-служба мерії, сьогодні Київський міський голова Віталій Кличко разом з делегацією німецьких експертів та підприємців на чолі з Державним секретарем Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою оглянули споруджену ділянку мосту, який має з'єднати Рибальський півострів та Труханівський острів, та обговорили перспективи завершення його будівництва.

За словами київського мера, міст готовий наполовину. Однак, гроші, які потрібні для завершення побудови Подільсько-Воскресенського моста, місто сьогодні з бюджету виділити не може. Тому необхідно знайти та залучити інвестор, який би міг дофінансувати будівництво.

Читайте також: Київ порівняли з Манхеттеном за кількістю пробок

Віталій Кличко домовився з держсекретарем Райнером Бомбою що до вересня зберуть спільну робочу групу, в яку ввійдуть як німецькі, так і українські фахівці. Крім того, обидві сторони узгодили подальші кроки. Також найближчим часом до України приїде міністр інфраструктури Німеччини, щоб обговорити, яким чином можна залучити інвестиції.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Райнер Бомба запропонував усім спеціалістам, які зацікавлені в будівництві, зустрітися або в Німеччині, або у Києві, і в широкому колі обговорити питання добудови Подільсько-Вокресенського мосту. За словами держсекретаря, добудувати міст можна за 4-5 років.

"Якщо всі будуть разом наполегливо працювати, якщо ми знайдемо інвестора та Україна і Німеччина дійдуть згоди в цьому плані, то ми можемо впоратися за 4-5 років. Також можна розглядати і поступове введення мосту. Працювати потрібно починати зараз", – підкреслив Райнер Бомба.