Більшість українців ніколи в житті не замислювалась, чому номери потягів між основними містами країни мають складні та "непрестижні" номери. Річ у тім, що цьому посприяло комуністичне минуле, яке все ще панує у багатьох сферах життя.

Журналісти Zaxid.net виявили причину того, що номери основних українських сполучень дивні, а заодно і дізнались, де саме перші цифри номерів рейсів. Виявляється, що потяги номер 2,4 та 6 все ще прямують до Москви з Києва.

У часи комунізму перші номери рейсів давались Москві та наступному за значимістю місту. Таким чином потяг номер 1 - це "Москва-Пітер", 2 - "Москва-Київ", а 3 - "Москва-Мінськ".

Стало відомо чому і назви у регіональних залізниць України трохи дивні. Південна залізниця має центр у Харкові, але Перша столиця точно не розташована на півдні країни, а на сході. Для пояснення цього явища, варто подивитись на мапу СРСР, і все стане зрозуміло.

Читайте також: Російські фури знову блокують на кордоні

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку: "Дратують"

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Влад Яма повідомив радісну новину, мріяв довгий час: "Є підозра, що..."

Показати ще

Декомунізація активно крокує містами України, але, як виявляється, радянське минуле присутнє у повсякденному житті майже скрізь. Тож вітчизняна залізниця також має піти на певні зміни для відкриття шляху до незалежного європейського майбутнього.