Біля Центрального київського РАГСу, що на проспекті Перемоги, 11, активно поновилися будівельні роботи, які загрожують не тільки нормальній роботі палацу одружень, а і взагалі можуть привести до його закриття. Веде незаконне будівництво "Київміськбуд". На ділянці, яка знаходиться по-сусідству з палацом одружень, з'явилося багато будтехніки, екскаваторів, підйомних кранів, а на майданчику працюють десятки будівельників.

Городяни роботами біля загсу стурбовані. "Вони вже докопалися один раз до того, що територію затопило, і вона перетворилася в болото! Тепер збудують чергового виродка, який "попливе" в один прекрасний день!" - розповів киянин Єгор Маршін "Сегодня".

"Це будівництво - справжнісіньке безумство! Раніше ця територія була місцем відпочинку для киян, а перетворилася на будмайданчик з купою сміття. Не думаю, що тут зведуть щось естетичне в архітектурному плані", - говорить місцева жителька Олена Прокопець.

Читайте також: Проспект Перемоги стоїть у величезній пробці

Згідно з розробленим проектом по забудові цієї території, який був схвалений владою в 2007 році, тут за п'ять років планували звести вежі-близнюки (в 53 поверхи кожна) готельно-офісного комплексу з житловими номерами, ресторанами, магазинами, фітнес-центрами, конференц-залами і кімнатами для переговорів. Крім того, предусмотрівает 4-поверховий паркінг більш ніж на 1,5 тисячі машин.

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще