Неофіційним символом Олімпіади в Ріо став диван, який завадив байдарочнику під час веслування.

Інформація про спортсмена, якому перегородив дорогу диван у річці, з'явилася в п'ятницю, 5 серпня. Про це повідомив спортивний кореспондент Sky News Пол Келсо в Twitter, додавши хештег #kayaksofa ( "байдарковий диван").

"Чув, ніби олімпієць-каякер перекинувся, зіткнувшись із диваном, який плив по воді. Історія дня та, можливо, тижня, якщо це правда" - повідомив Келсо.

Новина швидко розлетілася по інтернету, а "байдарковий диван" навіть створив свою сторінку у Twitter. У мережі також з'явилися різні припущення, звідки та навіщо міг взятися диван на шляху байдарочника. Наприклад, користувач соц.мережі припустив, що "диван був провальною спробою зайняти кращі місця, дивлячись на вартість квитків". Деякі користувачі запропонували додати "байдарковий диван" до спику видів спорту Олімпіади-2020 в Токіо. А на своїй сторінці в Twitter диван публікує меми про самого себе.

Раніше портал "Знай" розповідав про 4 проблеми, з якими можливо зустрітися на Олімпіаді у Ріо.

Популярні новини зараз
Черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще