Повідомлення про те, що інтернет-сервіс мікроблогів Twitter збирається скасувати ліміт у 140 символів для повідомлень - фейк. Або, швидше за все, просто труднощі перекладу. Як повідомили відразу кілька порталів новин та інформаційних агентств, Twitter планує революційні зміни в своїй роботі, а саме - скасування обмеження на кількість символів.

Але, як повідомляє агентство Bloomberg, такі кардинальні перетворення не плануються. Нововведення торкнуться не ліміту символів в цілому, а лише фотографій і інтернет-посилань. Якщо раніше посилання включалися в текст повідомлень, "з'їдали" частину ліміту в 140 символів і не могли бути довшими 23 символів, то тепер користувачі зможуть додавати їх у повідомлення без обмежень. Фірмова особливість Twitter і лаконічність користувальницьких повідомлень залишаться без змін.

Читайте також: Chrome заблокує Flash-плеєр до кінця року

Нагадаємо, що раніше у цьому році Twitter створив спеціальну раду з правозахисників, які будуть розбирати скарги користувачів мікроблогів на образи та погрози, а також брати участь у вирішенні конфліктів між блогерами.