Вчені з Китаю розробили абсолютно нову речовину. Вона здатна перетворювати СО2 в біопаливо. Додатковою перевагою її є те, що вона при викиді в атмосферу не виробляє шкідливих компонентів, які б могли негативно впливати на навколишнє середовище.

Фахівці для виготовлення нового матеріалу використали мікроскопічні шари кобальту. Для переробки на паливо вчені навчаться збирати вуглекислий газ, який надходить в земну атмосферу з різноманітних підприємств. Щороку його викиди в повітря становлять 36 гігатонн.

Читайте також: Нанореактор вироблятиме водневе паливо

Поки нова технологія знаходиться на початковому етапі. Процес її становлення для комерційного використання відбудеться тільки на початку 2020 року.

Сам матеріал має товщину лише в чотири атома і складається він зі сплаву звичайного металевого кобальту та оксиду кобальту. Для зміни молекулярної структуру вуглекислого газу необхідно застосувати малу частину електричного струму. В результаті молекули поступово починають взаємодіяти і внаслідок цього атоми водню прикріплюються до атомів вуглецю. Цей процес і дає на виході порцію чистого екологічного палива.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще