Запущений 14 лютого сайт знайомств Smell Dating, пропонує користувачам знайти свою половинку за запахом. Про це повідомляє gazeta.ru.

Підписка на сайті становить 25 доларів. Після підписки кожен користувач отримує білу футболку, яку покупець зобов'язується носити 3 дні і 3 ночі. Потім він відправляє поношену футболку назад.

Отримані футболки працівники сайту розрізають на шматки і відправляють клієнтам комплекти з частин футболок різних користувачів. На тканині не вказується ні вік, ні стать. Кожен з клієнтів обирає собі найбільш вподобаний по запаху шматок і передають його сервісу знайомств.

Читайте також: З'явилися "чарівні" окуляри для перевтілення в людину протилежної статі

Якщо виявиться, що серед клієнтів є збіги, то сервіс зразу повідомляє про це. Smell Dating повідомляють, що не варто сприймати це всерйоз, адже це всього лише експеременту.

Популярні новини зараз
Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще