Місцева влада у співпраці з громадськістю виношує плани з реалізації проекту "Стратегія розвитку Оболоні-2020". Про це пише Вечірній Київ.

Координатор "Офісу розвитку району" Наталія Чорногуб повідомила про першу перемогу: минулого тижня Київрада схвалила пропозицію щодо створення "Венеції на Дніпрі" з комфортними зонами відпочинку. Передусім будуть упорядковані острови довкола заток Собаче гирло та Наталка, а головне – депутати міськради наклали "вето" на забудову цієї території, чого домагалася громада.

Наступним етапом стане реконструкція Оболонської набережної, яка, до речі, посідає п'яте місце за протяжністю у світі. Тут планують обладнати зручні місця для відпочинку, очистити пляжі та запустити водні таксі й трамваї.

Читайте також: У столиці з'являться чотири європейські лікарні

Активісти також оголошують війну стихійній торгівлі та МАФам. Згідно з проектом, у районі мають діяти виключно впорядковані базари, значно розвинеться мережа торговельних закладів з продажу екологічних продуктів.

Популярні новини зараз

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще