Місцева влада у співпраці з громадськістю виношує плани з реалізації проекту "Стратегія розвитку Оболоні-2020". Про це пише Вечірній Київ.

Координатор "Офісу розвитку району" Наталія Чорногуб повідомила про першу перемогу: минулого тижня Київрада схвалила пропозицію щодо створення "Венеції на Дніпрі" з комфортними зонами відпочинку. Передусім будуть упорядковані острови довкола заток Собаче гирло та Наталка, а головне – депутати міськради наклали "вето" на забудову цієї території, чого домагалася громада.

Наступним етапом стане реконструкція Оболонської набережної, яка, до речі, посідає п'яте місце за протяжністю у світі. Тут планують обладнати зручні місця для відпочинку, очистити пляжі та запустити водні таксі й трамваї.

Читайте також: У столиці з'являться чотири європейські лікарні

Активісти також оголошують війну стихійній торгівлі та МАФам. Згідно з проектом, у районі мають діяти виключно впорядковані базари, значно розвинеться мережа торговельних закладів з продажу екологічних продуктів.

Популярні новини зараз
Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік
Показати ще