Відбулася презентація морського тактичного комп'ютерного тренажеру для курсантів Одеської морської академії.

За допомогою тренажеру "Dangerous Waters" курсанти матимуть змогу відпрацьовувати дії у складі корабельних бойових розрахунків, повідомляє прес-служба Міноброни.

"Даний тренажер сприятиме покращенню рівня підготовки майбутніх корабельних офіцерів. На заняттях з тактичного маневрування та тактики курсанти будуть відпрацьовувати дії бойових розрахунків під час знаходження корабля в морі у складі з'єднання кораблів, суден або катерів, у тому числі в штормових умовах, з урахуванням усіх маневрених якостей корабля", — зазначив начальник кафедри кораблеводіння та штурманського озброєння факультету ВМС капітан Микола Корощенко.

За його інформацією, особливістю тренажеру є те, що практичні заняття проводитимуться за керівними документами НАТО та виключно англійською мовою.

Створення даного тренажеру є результатом співпраці факультету військово-морських сил Національного університету "Одеська морська академія" з Військово-морською академією імені Ніколи Вапцарова (Республіка Болгарія).

Популярні новини зараз
Після успішного контрнаступу на Зміїний, секретар РНБО Данілов натякнув про наступний "жест доброї волі": "Де там наш..." Гороскоп на липень 2022: всі знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами, але Козероги, Овни та Діви зловлять удачу за хвіст "Захопити Литву за 3 дні" від авторів "взяти Київ за 2 дні": російські пропагандисти поділилися новими "вологими мріями" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український флот завершив навчання в Чорному морі.