Одеські активісти погрожують влаштувати масові акції протесту через призначеня Олександра Терещука на посаду заступника голови ОДА.

"Обурення громадськості викликало призначення на пост першого заступника Олександара Терещука та заступника з економічних питань голови ОДА Світлани Шаталової", - повідомоляє сайт УНІАН.

Активісти громадської організації "Люстраційна комісія в Одеській області" повідомляють про організацію мітингів в Одесі, якщо названі особи не будуть зняті з призначених постів.

"Ми зробимо все можливе, аби не допустити на їх посади, аж до масових акцій протесту", - заявив учасник організації Цховребашвілі.

Також він додав, що у конкурсі брали участь більш достойні кандидати.

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Масштабний збій у "ПриватБанку": нічого не працює, люди чекають Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону
Показати ще

Найбільше обурення громадських активістів викликає факт люстрації Терещука.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стало віломо, як компрометують неугодних кандидатів на посаду керівника одеського управління НАБУ.