Одеські активісти погрожують влаштувати масові акції протесту через призначеня Олександра Терещука на посаду заступника голови ОДА.

"Обурення громадськості викликало призначення на пост першого заступника Олександара Терещука та заступника з економічних питань голови ОДА Світлани Шаталової", - повідомоляє сайт УНІАН.

Активісти громадської організації "Люстраційна комісія в Одеській області" повідомляють про організацію мітингів в Одесі, якщо названі особи не будуть зняті з призначених постів.

"Ми зробимо все можливе, аби не допустити на їх посади, аж до масових акцій протесту", - заявив учасник організації Цховребашвілі.

Також він додав, що у конкурсі брали участь більш достойні кандидати.

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми
Показати ще

Найбільше обурення громадських активістів викликає факт люстрації Терещука.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стало віломо, як компрометують неугодних кандидатів на посаду керівника одеського управління НАБУ.