Одночасний стрибок населення Землі викличе цунамі та землетрус

поділитись
Удар гучністю у двісті децибел, що може зруйнувати барабанні перетинки, – таким буде результат одночасного підстрибування усіх людей на землі

Удар гучністю у двісті децибел, що може зруйнувати барабанні перетинки, – таким буде результат одночасного підстрибування усіх людей на землі.

Такі висновки зробили журналісти видання Business Insider, котрі провели спільні розрахунки з астрофізиком Полом Саттером з Університету штату Огайо у Сполучених Штатах Америки та фізиком Марком Босленом з Сандійської національної лабораторії, пише портал GoGetNews.

У випадку, якщо усі 7,3 мільярдів жителів планети одночасно підстрибнуть на узбережжі, то така синхронна дія викличе хвилю висотою в тридцять метрів і призведе до землетрусу силою у вісім балів.

Читайте також: Українці зможуть торгувати землею в інтернеті

Також учені спільно з журналістами прорахували і з'ясували, що стрибок усього населення планети поруч з об'єктами інфраструктури викличе руйнування залізниць, мостів, будівель і ліній електропередач.

Поряд з цим науковці поспішили заспокоїти панікерів, уточнивши, що масовий стрибок не спричинить за собою сходження Землі з її орбіти.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Земля, населення, наслідки, стрибок
Строк для встановлення причин смерті не буде збільшений
0
0
21:19 18.03.2018
Закриття рахунку потребує вашої особистої присутності у банку
0
0
20:57 18.03.2018
Співвласниця автомийки Алла Домасенко, яку підозрюють у замовленні вбивства, відмовляється визнавати свою провину
0
0
19:25 18.03.2018
Вам точно буде, що подивитися
0
0
18:52 18.03.2018