Кияни Ярослава Гресь та Олександр Тодорчук організували "соціальний експеримент" - "21 день без нарікань". Про умови пишуть на своїх сторінках у Facebook.

Ідея у тому, щоб носити спеціальний браслет 21 день. Тоді не можна скаржитись, критикувати. Хто порушив умови, має перевдягти браслет на іншу руку, та рахувати дні наново.

Теорію "21 день без скарг" вигадав американець Вілл Боуен. Він переконаний, що якщо три тижні протриматися, це увійде в звичку і зробить щасливим будь-кого.

Ярослава та Олександр вирішили спробувати. Оскільки знайти готовий браслет виявилось справою нелегкою, вирішили виготовити самостійно. Перші 100 штук, про які розповіли у соцмережі, розпродали менш, ніж за добу. Хоча давали один браслет в руки. З другою партією сталось те саме.

Віддають за собівартістю - 16 грн. Зараз з'явилася можливість відправляти "Новою поштою" до регіонів.

Популярні новини зараз

"Антитіла" дістали скелети з шафи Тараса Тополі: Alyosha не зізнавалася

Погода 22 червня обіцяє рекордну спеку в Україні: де буде +35

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Тих, хто вже придбав браслет, просять ділитись своїми досягненнями у соцмережах. Одна із власниць "чудо-браслета" Наталка Снігур пише про те, що "тисячу разів" на день перевдягає його з однієї руки на іншу.

"Продовжую браслетний експеримент над собою. Вже легше. Навіть уявити не могла, яка я зануда - диво-браслет допомагає відзначати такі лайливі моменти. А ще він тренує усвідомленість. Тепер, коли рублю з плеча, це вже не рефлекторно, а з розумом. Тобто, перш ніж кидатися, розумію - у мене є вибір: стратити чи помилувати. Я роблю його за частку секунди, і поки частіше страчую, зате усвідомлено беру відповідальність за свої "бультер'єрські" замашки".

Зараз браслети закінчились. Зі слів організаторів, нова партія з'явиться наступного тижня.