Лідером рейтингу "Найбільш ефектні дружини впливових чоловіків", складеного за підсумками опитування читачів інтернет-видання Новини України - From-UA, стала Оксана Марченко - відома телеведуча, дружина українського політика і громадського діяча Віктора Медведчука. За неї віддали голоси 76% читачів.

На другому місці (по 6% голосів) виявилися актриса Сальма Хайек (чоловік - власник аукціонного дому Christie's Франсуа-Анрі Піно) і "Міс Україна-2001", модель Олександра Ніколаєнко (чоловік - американський магнат Філ Раффін).

На третій позиції - Прісцилла Чан, дружина засновника Facebook Марка Цукерберга, і Меланія Трамп, перша леді Америки, дружина президента США Дональда Трампа. Обидві вони отримали по 4% голосів.

Виходячи з результатів опитування, можна констатувати, що українці не зрадили своїм уподобанням. У 2016 році Оксана Марченко входила в топ-5 найефектніших дружин політиків, а також займала лідируючі позиції в інших рейтингах. Тому її перемогу по праву можна назвати справедливою і заслуженою.

Оксана Марченко - талановита журналістка, автор унікального документального циклу "Імена", який розповідає про видатних людей, чиї імена вписані в історію України. У 2000-х ці фільми з величезним інтересом дивилася вся Україна, сьогодні вони транслюються на весь світ. У 2004 році проект "Імена" отримав премію "Золоте перо" як найкраща пізнавальна телевізійна програма.

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі До ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати
Показати ще

Оксану Марченко заслужено вважають найяскравішою і стильною ведучою. Вона чотири рази перемагала в номінації "Улюблена телеведуча розважальної програми" народної премії "Телезірка". За роботу над проектом "Україна має талант-2" була удостоєна премії "Телетріумф" як найкраща телеведуча і визнана "Найкрасивішою жінкою України-2011" за результатами голосування серед читачів журналу Viva.

Оксана Марченко успішно поєднує роботу і сім'ю, залишаючись турботливою мамою і люблячою дружиною. Очевидно, саме тому вона і зуміла набрати найбільшу кількість голосів і ​​стати лідером рейтингу "Найбільш ефектні дружини впливових чоловіків".