У війську окупанта зростає кількість випадків дезертирства.

Дезертують переважно особи, які мали кримінальне минуле та були достроково звільнені з в'язниць за спеціальною програмою мобілізації, повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Розвідники пояснюють таку ситуацію значними втратами особового складу та жорсткою системою примушення до участі в бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України. Ускладнюють ситуацію також регулярні побори з боку командного складу, у тому числі, вилучення награбованого майна.

Зокрема зазначається, що 11 серпня передові позиції самовільно залишили два військовослужбовці 3-ї окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1-го армійського корпусу ЗС РФ.

"Вони були озброєні. Крім того, бойовики заволоділи особистими речами та документами поранених співслужбовців. Зокрема, дезертири викрали паспорт у громадянина Росії Скобєлєва Анатолія Миколайовича", - йдеться в повідомленні ГУР.

Популярні новини зараз

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Як уточнили в управлінні розвідки, 12 серпня передові позиції 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го армійського корпусу ЗС РФ самовільно залишило шість військовослужбовців, з них троє – зі зброєю.

"Озброєні дезертири пограбували фінансову частину, а також відділ кадрів полку та викрали паспорти громадян Росії, які використовувались у якості документів прикриття кадровими офіцерами ЗС РФ", - наголосили в ГУР.

Підготувала: Ася Рябошапка