Мешканці окупованої частини Луганська не захищені належним чином від небезпеки повідомляє Роман Бочкала в Facebook.

"Я не розумію, як можна жити в умовах повного безправ'я. Але в т.зв. ЛНР українці саме так і живуть. І, сподіваюся, поступово прозрівають", - пише Роман.

За останні дні в Алчевську сталося кілька резонансних подій. Ополченець народної міліції зарізав господаря квартири, коли випивав із ним у нього вдома. А того ж вечора на вокзалі загорілася цистерна з бензолом, із нею спалахнули цистерни з бітумною смолою. Всього пожежа охопила 7 цистерн, а дим побачили мешканці сусідніх Брянки та Перевальська.

Офіційна версія пожежі - саморобний вибуховий пристрій, залишений української ДРГ. Неофіційна - господар цистерн підірвав їх, не бажаючи платити ополченню данину.

"Але швидше всього, це через недотримання техніки безпеки. В окупованій Луганській області, її ніхто не дотримується", - заявив місцевий.

Популярні новини зараз
ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати Обмеження на зняття готівки: українцям пояснили нові ліміти в банкоматах ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати Система пільгового проїзду змінюється: які правила введуть
Показати ще