Російські окупанти продовжують обстрілювати позиції українських сил АТО. За минулу добу зафіксовано 54 випадки відкриття вогню. З них на Донецькому - 22, на Маріупольському - 20 і 12 на Луганському напрямках, повідомляє прес-служба штабу АТО.


Донецький напрямок
Під ворожий вогонь важкої артилерії потрапила Новобахмутівка. Поблизу Верхнеорецького ворог застосував міномети калібру 120 мм. В Авдіївці та Новоселівці Другій противник відкривав вогонь з мінометів, гранатометів і кулеметів великого калібру, в Пісках, Троїцькому та Кам'янці з гранатометів різних систем, а в Луганському задіяв БМП і великокаліберні кулемети. В районі Авдіївки активізувався ворожий снайпер.


Маріупольський напрямок
Противник з мінометів калібру 120 мм відкривав вогонь по позиціях в Мар'їнці та Красногорівці, по захисникам Широкино неодноразово вів вогонь з мінометів калібру 82 мм і гранатометів, в Гнутове, Водяне та Новотроїцькому застосував гранатомети і кулемети, а в Гранітному стрілецьку зброю. Снайперська активність на цьому напрямку зафіксована в Широкино, Гнутове і поблизу Мар'їнки.


Луганський напрямок
Після відносного затишшя противник ввечері порушив режим тиші, відкривши вогонь з гранатометів і стрілецької зброї в Лопаскіно. Міномети 120 мм калібру і гранатомети застосував в Кримському, де до того ж проявив себе снайпер. По позиціях в районі Трипілля ворог випустив 6 снарядів з артилерійської установки 152 мм калібру. Поблизу Золотого ворожий вогонь вівся з автоматичних станкових гранатометів і кулеметів великого калібру. Гаряче було і в Станиці Луганській, де окупанти крім мінометів, гранатометів і великокаліберних кулеметів, задіяли БМП, до того ж тут працював снайпер.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", знахабнілий ворог рівняв Донбас із землею.

Підготував: Микола Панакотов