Для проведення фінальної частини пісенного конкурсу Євробачення-2014 у столичного стадіону НСК "Олімпійський" є весь необхідний для цього технічний потенціал. Тут можна буде розмістити рекордну кількість глядачів.

Про це повідомив міністр молоді і спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що керівництво стадіону вже зв'язалось з німецькою компанією, яка проектувала дах арени, щоб можна було його повністю накрити.

"Ми обговорили кількість глядачів, яку орієнтовно здатен прийняти НСК "Олімпійський" в разі проведення Євробачення – 2017 саме на цій арені. За попередніми підрахунками служб стадіону – це від 40 000 глядачів. Іншими словами, якщо пісенний конкурс пройде в "Олімпійському", то українське Євробачення стане рекордним за кількістю глядачів", - наголосив міністр.

Читайте також: "Євробачення-2017" обійдеться країні в річний бюджет Києва

Жданов розповів, що всіх учасників конкурсу та їх команди можна буде комфортно розмістити. Тут облаштують фанзону, місце для преси та почесних гостей.

Популярні новини зараз
15-річна дівчинка прокинулася від того, що її ґвалтував чоловік, а друзі знімали на камеру: суд його відпустив Потрібно звернутися до ПФУ: кому з пенсіонерів дадуть надбавку Українцям, які опинилися у скрутному становищі, подадуть руку допомоги: що можна отримати Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Ще однією перевагою, за його словами, є те, що на стадіоні технічно відпрацьована можливість подачі якісного відеосигналу на всю Європу. Також, тут є система безпеки під час проведення заходів міжнародного масштабу.