Онкохворі діти вирішили допомогти зібрати гроші на операцію з видалення пухлини дворічному Єгору Боровському. Вони і самі нині лікуються у національному інституті раку.

Півроку тому у Єгора виявили пухлину сечового міхура. Хлопчик ще добре не говорить, але знає, що таке справжній біль. Крім того, він пройшов 6 блоків хіміотерапії. На операцію Єгору не вистачає ще 50 тисяч євро, а зробити її можуть лише в Європі. Про це повідомив портал "5 канал".

Діти вирішили допомогти і намалювали десятки картин, які виставлять на аукціоні, що отримав назву "Мистецтво лікує". Свій центр для онкохворих вони називають Дачею, саме там діти забувають про свій біль. Там маленькі пацієнти можуть справді відпочити від стін лікарні.

У центрі для онкохворих діти малюють, навчаються та розважаються. Малювати картини маленькі пацієнти приїхали зразу після лікарняних процедур. Гроші, які діти отримають на аукціоні за свої картини хочуть передати на лікування Єгора.

Читайте також: 7 київських школярів закінчили випускний на лікарняному ліжку

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Якщо ви бажаєте долучитися до допомоги Єгору Боровському:

Особистий рахунок батьків -

Дмитренко Олена Петрівна

Картковий рахунок у Приватбанку

Гривня – 5168 7572 0637 4599

Євро - 4149 4978 7142 6682

Долари США – 4149 4978 7003 7308