"Встановлення онлайн-метеостанції й нових веб-камер у Кирилівці стали вагомим внеском у підвищення іміджу курорту і ще більше наблизили його до статусу рекреації, відкритої для відпочиваючих", – експерти.

Своєчасну, а головне – достовірну інформацію про поточну ситуацію на узбережжі Азовського моря в Україні користувачі мережі Інтернет тепер можуть отримувати в будь-який зручний для них час, пише Обозреватель з посиланням на УНІАН.

Ця можливість – результат спільних дій селищної влади, власників рекреаційних закладів і редакції незалежного інформаційно-аналітичного проекту "Кирилівка.Укр", завдяки яким у межах курорту були встановлені сучасна система вимірювання температури води й повітря, онлайн-метеостанція і близько 20 веб-камер, які ведуть безперервну трансляцію з різних точок рекреації в HD-якості.

"У бажанні показати туристу реальний курорт є частка здорового прагматизму й розрахунок на зміцнення позитивного іміджу Кирилівки. Люди, які ще до приїзду змогли побачити інфраструктуру, пляж, погоду, море, можуть скласти власне уявлення про місце майбутнього відпочинку і визначитися з доцільністю поїздки. Більше інформації – вище ймовірність того, що очікування і дійсність співпадуть, і турист буде задоволений відпочинком і курортом в цілому", – розповів Іван Малєєв, селищний голова Кирилівки.

"Надати потенційним туристам правдиву інформацію про погоду – значить, ефективно протистояти інформаційним атакам, підробленим прогнозам і помилкам синоптиків", – стверджує Євген Смельчаков, головний редактор НІАП "Кирилівка.Укр".

Популярні новини зараз

Квітень позбавив українців надії на тепло, міста засипало снігами

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Показати ще

Експерт розповів про те, що негатив від недобросовісних конкурентів став звичним явищем, і кожен сезон в ЗМІ вже традиційно з'являються "новини", після яких курорт відзначає різке зниження попиту на номери і рекреаційні послуги.

"У розпал літа туристам у ряді ЗМІ "підкинули" інформацію про те, що на узбережжі Азовського моря повинні бути заморозки на ґрунті, після чого бази відпочинку констатували практично повну відсутність запитів на бронювання, а в деяких випадках – і скасування броні. Враховуючи, що популярність Кирилівки динамічно зростає, ми не сподіваємося на відсутність інформаційних атак в майбутньому, а рекомендуємо потенційним туристам звертатися до онлайн-трансляції з веб-камер і даних метеостанції, які дають можливість зробити власні висновки про погоду на курорті", – додав Євген Смельчаков.

Ковнір Андрій, представник готелю "Респект", на території якого встановлена система-онлайн, що вимірює температуру повітря й води біля узбережжя Азовського моря в Кирилівці, також упевнений в необхідності об'єктивного висвітлення ситуації на курорті: "Прогнози погоди, надані метеослужбами, нерідко помилкові. А туристам важливо бути впевненими в тому, що в Кирилівці їх буде чекати комфортна температура, як повітря, так і води".

Згідно зі статистикою пошукових запитів від системи Яндекс, у минулому році Кирилівка стала лідером по затребуваності в літній час серед відпочивальників України. Незважаючи на це, на курорті триває робота з поліпшення іміджу, і в рамках проекту планується встановлення нових веб-камер, у тому числі на базі відпочинку "Водний світ", з видом на світломузичний фонтан, а також у центрі селища з видом на новий фонтан і на постамент "I Love Kirillovka".

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв шість порад, як заощадити на відпочинку на морі.