Миколаївські патрульні самі того не очікували, а допомогли пенсіонерам зрозуміти, що їх онук вирощує коноплю на їх клумбах, прямо під вікнами людей похилого віку. Правоохоронці спочатку виїхали на виклик на місце сварки пенсіонерів. Вони поговорили з ними, заспокоїли і ніби все налагодилося. Вдячні пенсіонери вирішили пригостити патрульних і покликали на подвір'я.

"Важко було не помітити доглянуті кущі конопель. За словами жінки рослини висадив їх онук. Викликали слідчих. Надалі в будинку виявили вже подрібнені зілля" - йдеться на сторінці миколаївських патрульних в Facebook.

Виявляється, що онук не тільки вирощував коноплю у дворі пенсіонерів, а й обробляв її вже в будинку. Залишається загадкою, знали пенсіонери про захоплення їхнього онука, або тільки з приїздом правоохоронних органів зрозуміли, чим займається їх родич.

Відомо, що на заході коноплі часто розглядається як лікувальний засіб, але для такого рішення в Україні ще далеко. Кашку насіння конопель застосовують при подразненні шкіри, а також всередину. Вона очищує організм.

Читайте також: Мешканець Дніпродзержинська виростив "травки" на 20 млн гривень

Нагадаємо, що в Німеччині в аптеках з'явиться коноплі.