Програмі розвитку ООН (ПРООН) довелося міняти напрям діяльності в Україні. Новим пріоритетом ПРООН став проект з просування примирення між вимушеними переселенцями зі Сходу і Криму і місцевими жителями.

"Наша мета - домогтися того, щоб люди, які живуть разом, відчували себе більш комфортно", - зазначив директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хіемстра в інтерв'ю Центру новин ООН.

Про це він заявив напередодні Всесвітнього гуманітарного саміту, який пройде 23-24 травня в Стамбулі. Запобігання соціальних конфліктів всередині країни і усунення їх причин - одна з головних тем майбутнього саміту.

Читайте також: Порошенко допустив вибори на Донбасі у цьому році

В рамках роботи по просуванню діалогу і взаєморозуміння ПРООН створила платформу в Інтернеті, на якій українці можуть вести конструктивну дискусію про майбутнє країни. Туди приходять люди, які вже брали участь у різних обговореннях, організованих на місцевому рівні.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Леся Нікітюк відкрила пікантний секрет, виставивши зад: "Робоча сторона"

Показати ще

"Це інноваційний метод стимулювання діалогу", - сказав Янтомас Хіемстра. В рамках проекту приміряне 40 українців були навчені тому, як документувати результати діалогу і розголошувати їх, в тому числі у Всесвітній павутині.

За підсумками проекту, свідоцтва людей, що бігли від артобстрілів і насильства на сході України, а також історії прихистили їх громад будуть зібрані в "Живу бібліотеку" і з'являться у відкритому доступі.