Соціальні мережі активно обговорюють світлину з оптичною ілюзією, яка з'явилась ще кілька років, але просочилась у маси днями раніше. На фото чоловік обіймає дівчину і здається, що в неї щось не так з ногами.

Близько двох мільйонів користувачів мережі прокоментували цю світлину та кілька годин ламали голови над тим, що на ній відбувається. Це, звісно ж, не славнозвісний колір плаття, але також цікава загадка, пише Metro. Пропонуємо і вам здогадатись, в чому секрет обману зору.

Секрет ілюзії полягає у шортах чоловіка, а точніше в їхньому кольорі. Річ у тім, що вони наполовину чорні, а на половину білі. Саме це створює враження, що чорні ноги належать людині з білою головою.

Читайте також: Жінка вигуляла ведмідя на автомийці

Свого часу дівчина виклала у мережу фотографію сукні і запитала, якого вона кольору. Світ поділився на дві частини. Одні вважали, що чорно-синя, інші бачили золото-сіру. Це питання обговорювали навіть світові політики.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще