Серпень і вересень для великих міст України - пора, коли на навчання приїжджають тисячі студентів. Із цієї причини, ціна на оренду житла зросте на 25%.

Про це порталу "Сегодня" повідомили експерти.

Глава Комітету з інфосистеми та аналітики Асоціації фахівців із нерухомості України Едуард Бразас повідомив, що червень і липень не підходили для здачі житла в оренду. Українці, за його словами, не готові до переїзду в літню пору. Але наприкінці літа ринок нерухомості активізується.

"Якщо в липні можна було подивитися п'ять квартир і вибрати, то у серпні можна подивитися дві, а коли дійде час до третьої, перші дві займуть" - сказав Едуард про ситуацію в столиці.

Уже через тиждень ціни зростуть на 25%, але у жовтні ситуація знову стабілізується і житло подешевшає. За даними OLX, зараз за 1800 гривень в Києві можна зняти невеликий вагончик на території приватного будинку. Але в середньому, за оренду однокімнатної квартири доведеться платити 4000-8000 гривень. Одеса не далеко пішла від столиці - там оренда "однушки" коштує в середньому 7500 гривень, хоча можна знайти і за 4 тисячі.

Популярні новини зараз
Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Найдешевше житло коштує в Сумах, Кіровограді та Тернополі. За даними OLX, там житло можна зняти за 2 тисячі.