Український державний банк пригрозив конкуренту судом та іншими санкціями.

Приватне акціонерне товариство "Дочірній банк Сбербанку Росії", яке днями було офіційно перейменовано в "Сбербанк", не мало права на такі дії. Про це йдеться у заяві прес-служби державного "Ощадбанк".

"Державний ощадний банк України заявляє, що на території України він є єдиним законним власником виключних майнових прав на наступні торговельні марки: "Ощадбанк", "Сбербанк", "Oschadbank" та інших", - йдеться у тексті.

Читайте також: Банк "Преміум" отримав титул "Кращого підприємства 2015 року

"Ощадбанк" заявив про порушення своїх прав та поставив вимогу "Сбербанк" припинити використання вказаних торгових марок на території України. У разі відмови "Ощадбанк" має намір направити відповідні звернення та заяви до Національного банку України, Антимонопольного комітету України та судових органів.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Польща готується до можливих обстрілів з боку росії: "Можуть полетіти ракети" Українців попередили про нові правила перетину кордону: що змінилося Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Ми переконані, що численні клієнти Ощадбанку, особливо пенсіонери, люди літнього віку, будуть дезорієнтовані зазначеною зміною назви російського Сбербанку. Вважаємо неприпустимим намагання Сбербанку Росії таким незаконним шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу, адже постановою Верховної Ради України Росія на офіційному рівні визнана країною-агресором відносно України", - зазначили у заяві.