Американську кіноакадемію звинуватили в упередженості – їй поставили в провину, що серед номінантів на "Оскар" немає літніх акторів.

Про черговий скандал, який назріває у зв'язку з кінопремією "Оскар", повідомляє Deadline. Цього разу кіноакадемію звинувачують в дискримінації літніх акторів.

В США оприлюднили доповідь, автори якої стверджують, що за останні три роки лише двох головних героїв літнього віку номінували на нагороду. Причому, обох героїв зіграв один актор - Майкл Кітон. Йдеться про стрічки "Бердмен" і "В центрі уваги".

Читайте також: Вітчизняний "Оскар" з'явиться в Україні

Крім того, автори доповіді зазначають, що в 25 номінованих на премію "Оскар" фільмах лише 22,3% літніх героїв були жіночої статі, крім того лише трохи більше 10% були не європеоїдної раси, а латиноамериканці зовсім не представлені. Образливим називають автори і той факт, що серед героїв, старших 60-ти років, зовсім не представлені сексуальні меншини.

Популярні новини зараз
За 6600 гривень на особу: хто може отримати грошову допомогу Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку
Показати ще

Враховуючи те, що за останні роки номінувалися на золоту статуетку Кевін Костнер, Дензел Вашингтон і Джефф Бріджес, яким вже більше 60 років, то претензії авторів роботи виглядають досить надуманими.

Як повідомляв сайт Знай.ua, 26 лютого відбудеться вручення кінопремії Оскар-2017