У ДСНС заспокоїли киян – смог більше не буде шкодити здоров'ю мешканців міста. Між кількістю шкідливих викидів в атмосферу та смогом, який спостерігався в столиці в останні дні, є прямий зв'язок. Про це заявив головний фахівець Держспоживслужби Дмитро Дерев'янко, пишуть "Вести".

"Станом на вчорашній день у нас дійсно є перевищення за деякими показниками. Це, в першу чергу, формальдегід, оксид вуглецю, діоксид азоту та сірчистий ангідрид. Перевищення в два, три, чотири, а за деякими показниками діоксиду азоту в п'ять разів граничних концентратів. У нас є стовідсоткова зв'язок з кількістю автотранспорту і перевищенням гранично допустимих концентрацій ", - сказав він.

Читайте також: Смог шкодить здоров'ю киян

Проте сьогодні свіже повітря повернеться до столиці.

"Днем можливий короткочасний дощ, посилиться швидкість вітру, менш потужним буде інверсійний шар, в результаті чого почнеться перемішування повітря і поступове зниження концентрацій забруднюючих речовин", - заявляють метеорологічні служби.

Популярні новини зараз

Екстремалка у білій сукні увірвалася на весілля і відшмагала нареченого: "Зупиніть!"

Фріске жива? Шепелєв випадково видав те, що приховувала родина співачки

Коханка лідера Rammstein зізналася, яким був Ліндеманн до знайомства з Лободою: "Однієї замало"

Із залицяльником доньки Заворотнюк трапилося лихо: колишній Корольової примчав на допомогу

Показати ще

Нагадаємо, кілька днів тому у столиці з'явився смог дивного походження. Через це, станом на 22-25 липня, вміст шкідливих речовин в повітрі перевищив норму за кількома показниками.