Голова ОУН залишив пам'ятник Щорсу у спокої не надовго. Вони все ж таки планують самостійно його декомунізувати уже 24 серпня, як що цього не зробить київська влада.

Про це "Вістям" розповів глава ОУН Микола Коханівський : "Але якщо нічого не станеться, ми знесемо його своїми силами за законом про декомунізацію 24 серпня".

Глава фракції "Солідарність" Андрій Странніков сказав, що в Київраді про це не знають: "Таких ультиматумів ми тоннами отримуємо щодня. Якщо на все реагувати, часу не вистачить".

Києвознавець Михайло Кальницький каже, що навколо імені Щорса багато міфів, а сам він не був переконаним ленінцем: "Це для ОУН він - радянський воєначальник, який боровся проти Петлюри, а значить, пам'ятник йому потрібно знести. За такою логікою завтра комусь не сподобається пам'ятник Хмельницькому, оскільки він віддав Україну Росії".

Читайте також: Відомі екстрасенси вбили киянку заради дорогої квартири

Популярні новини зараз
Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити
Показати ще

Нагадаємо, що з 2009 року пам'ятник включений в Держреєстр пам'яток нацзначення і охороняється, як культурну спадщину, а рішення приймає Мінкульт.