Сьогодні в Києві на перехресті Великої Окружної та Мінського проспекту сталася аварія за участю патрульного автомобіля Toyota Prius і позашляховика Toyota Land Cruiser Prado. Про це на своій сторінці в Facebook повідомляє "Київ Оперативний".

Попередньо, за свідченнями очевидців події, позашляховик рухався на зелений сигнал світлофора, а автомобіль патрульної поліції на повному ходу в'їхав в нього. Деталі встановлюються.

Судячи з фотографій, поліцейський Toyota Prius "взутий" в лису гуму. Згідно статі 31.4.5 "А" ПДР України, забороняється експлуатація транспортних засобів, якщо шини мають залишкову висоту малюнка протектора менше 1,6 мм.

Читайте також: "Хресна хода" відрізала Київ від головного аеропорту

Нагадаємо, що через "Хресну ходу" в столиці паралізовано рух транспорту. Водії стоять у заторах на Бориспільському шосе. Вони змушені повертати на вулицю Бориспільську, щоб таким чином дістатися міста.

Популярні новини зараз
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще