У вересні на сцені Театру.doc.Петро Павленський представить спектакль із самим собою в головній ролі.
Художній керівник Театру.doc Михайло Угаров розповів, що вже домовився з Павленським про новий проект - виставу-свідчення.

Угаров розповів, що цей жанр включає в себе елементи театру і візуального ряду.Саме ця вистава буде про акції Петра і його особисте розуміння мистецтва. За словами Михайла Угарова, через те, що в Павленського особливі погляди на мистецтво, в арт-тусовці дуже багато хто їх не розділяє і скептично ставиться до самого художника.

"Упевнений, що розмови про мистецтво потягнуть за собою і політику, і все на світі, бо така творчість у Петра", - зазначив Угаров.

Деталі проекту невідомі: крім Павленського будуть задіяні й актори, але що саме вони будуть робити - стане зрозуміло пізніше. Поки художній керівник і художник обговорили основні ідеї постановки.

Ідея поставити спектакль належить самому Павленському. За словами Уварова, він з радістю підтримав ініціативу художника, тому що дуже цікавиться його творчістю. Також художній керівник сказав, що заплановано кілька проектів з Павленським, але які саме, він відмовився уточнити.

- "Петро дуже не любить відкривати свої майбутні проекти, зі зрозумілих причин", - додав Угаров.

Раніше спектакль-свідчення "Портрет подруги художниці" в Театре.doc представила дружина Павленського Оксана Шалигіна. У його день народження, 8 березня, коли він сидів у в'язниці, вона розповіла, що означає бути соратницею одного з найскандальніших митців сучасності.