Столичная поліція розшукує чоловіка за розбещення неповнолітньої та пограбування.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції в місті Києві.

Днями до правоохоронців звернулася киянка та розповіла, що невідомий чоловік учиняв щодо її 15-річної доньки розпусні дії. Випадок стався в лісопарковій зоні Голосіівського району столиці.

З'ясувалося, що 7 серпня близько 14:00, коли 15-річна дівчинка чекала на свою подружку, до неї підійшов чоловік, років 40. Невідомий попросив допомогти перерахувати гроші з його банківської картки. Співрозмовник був охайно одягнений та ввічливий.

Після цього чоловік відійшов від натовпу, силою забрав мобільний телефон та накинувся на дівчинку. Про це постраждала розповіла мамі, яка й звернулася до правоохоронців.

Популярні новини зараз
Ухилянтів дістануть за кордоном: ТЦК вдарять несподівано Потужні магнітні бурі у травні: накриватиме сильно у кілька хвиль По 4500 грн на кожного члена сім'ї: українцям підказали, як отримати допомогу у 2025 році Універсальна соцдопомога: держава запускає новий експеримент - хто перший у списку
Показати ще

Відкрито кримінальне провадження. Слідство триває.

Як раніше повідомляв портал "Знай.UA", 8 серпня у Києві 16-річний школяр пограбував пенсіонерку.