Профільний комітет Ради запропонував парламенту профінансувати пенсіонерів за рахунок коштів, отриманих від виконання закону про спецконфіскації.

Про це повідомляє прес-центр ВРУ.

Комітет парламенту з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект № 5088 "Про додаткове фінансування програм соціального захисту населення й обороноздатності країни за рахунок конфіскованих коштів та коштів від реалізації майна за рішенням суду за вчинення корупційного правопорушення".

Голова комітету Людмила Денисова зазначила, що законопроект передбачає спрямування коштів, отриманих за рахунок спецконфіскації, на фінансування зміцнення безпеки країни й захисту найбільш вразливих верств населення.

"З цих коштів 50 % будуть спрямовані на підвищення обороноздатності нашої держави. Решта 50 % – підуть на підтримку пенсіонерів, які отримують пенсію в мінімальному розмірі, а також вчителів, лікарів та інших працівників бюджетної сфери шляхом виплати їм державної допомоги", – сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Показати ще

Також уточнюється, що якщо проект буде реалізований, грошову допомогу в розмірі прожиткового мінімуму (1130 грн для непрацездатних осіб та 1450 грн для працездатних) отримають 9,1 млн пенсіонерів і 3,3 млн працівників бюджетних установ.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", витрати на забезпечення обороноздатності України та сектору безпеки в 2016 році збільшать на 6 млрд гривень.