84-річна киянка в під'їзді свого будинку біля сміттєпроводу між поверхами знайшла сумку. Сумка їй сподобалась і вона вирішила залишити її собі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКоли ж вдома пенсіонерка зазирнула в середину сумки і знайшла там дивний предмет, перемотаний скетчем, то вирішала зателефонувати внуку, щоб розповісти про знахідку. Приїхавши до бабусі і роздивившись пакунок, 30-річний чоловік викликав поліцію.
Читайте також: В жилому будинку на Одещині виявили гранату
Як виявилось, у знайденій сумці лежала граната Ф-1. Прибулі поліцейські з'ясували, що граната була справна і могла здетонувати в будь-який момент.
Як повідомляє прес-служба столичного управління Національної поліції, відомості про цю подію належним чином зареєстровані та будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.