Як повідомили в Представництві ООН в Україні, наша країна має найнижчий рівень планової вакцинації у світі.

В ООН навели останні дані Міністерства охорони здоров'я. Згідно з цими показниками, станом на серпень поточного року, лише 30 % українських дітей повністю вакциновані від кору, 10 % – від гепатиту В, і тільки 3 % – від дифтерії, коклюшу й правця.

Однією з причин критично низького рівня охоплення імунізацією в Україні фахівці називають перебої з поставками вакцин, які мали місце протягом останніх років.

Читайте також: В Україну йде епідемія кору

Для подолання цієї проблеми і за запитом Міністерства охорони здоров'я України ЮНІСЕФ закупив вакцини для захисту від небезпечних захворювань, які можна попередити за допомогою вакцин – таких, як БЦЖ (від туберкульозу), КПК (проти кору, паротиту та краснухи), вакцини від гепатиту Б, АКДС (від дифтерії, правця та кашлюку), АДС-М (від дифтерії і правця для дорослих), АДС (від дифтерії і правця для дітей), вакцини проти сказу і вакцини bOPV (бівалентна оральна поліомієлітна вакцина)", – заявили в представництві ООН.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Відзначається, що всі ці вакцини вже доставлені в Україну і доступні в медичних установах по всій країні. У повідомленні наголошується, що нинішніх запасів вакцин досить для задоволення потреб планової імунізації в Україні на 4–6 місяців.

Крім того, завершується робота над договором між ЮНІСЕФ та Міністерством охорони здоров'я щодо закупівель вакцин і антиретровірусних препаратів у 2016 році.

Як повідомляв сайт Знай.ua, через низький рівень вакцинації, дітям в Україні загрожує спалах інфекційних захворювань.