Російський журналіст Леонід Радзиховський вважає, що Надія Савченко діє дуже імпульсивно, не прораховуючи власні заяви на декілька кроків наперед, тому часто вони є просто абсурдними і відштовхують від неї українців, які дійсно повірили в те, що Савченко здатна щось змінити в Україні.

Відтак Радзиковський впевнений, що всі перемовини із лідером бойовиків Захарченком єабсурдними.

"Вона повинна знати, що Олександр Захарченко – це взагалі ніхто. Його призначила Москва. Як призначила, так і відкличе. Більш того, "командири" так званої ДНР, позиція яких в тій чи іншій мірі не влаштовувала Москву, або відкликані, або вбиті. І є всі підстави вважати, що це зробили аж ніяк не українські спецназівці, і аж ніяк не "товариші по зброї". Отже ні про яку самостійну позиції Захарченко й мови бути не може. Якщо б він почав вести якусь самостійну гру, то на наступний день, в самому кращому для нього випадку, його б просто зняли. Тому, практичного сенсу в її (Савченко, - ред.) пропозиції (вести переговори з Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким, - ред) ніякого немає.", - повідомив Радзиковський для видання "Апостроф".

Читати також: Зі списків виборців масово зникають дані громадян

На думку журналіста, Захарченко не може повпливати на думку Москви і Савченко про це знає, а от для Європи такі переговори переводять Захарченка із статусу терориста у статус політика. "На Європу такі переговори могли б вплинути, оскільки вони перетворюють Захарченко з терориста в легітимного українського політика.", - наголосив Радзиковський.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Показати ще

Нагадаємо, раніше Савченко повідомила, що в Україні необхідно провести позачергові парламентські вибори, аби "влити свіжу кров" в політику.