На базі комунального підприємства (ЛКП) "Лев" почала працювати перша комунальна ветеринарна клініка Львова. Вона вже надає послуги як домашнім, так і безпритульним тваринам.

Тут облаштували власну лабораторну кімнату, відділення терапії та стаціонару, а також встановили апарати цифрової діагностики. Невдовзі клініка також матиме і спеціальну "швидку" для тварин, пише zaxid.net.

У ветеринарній клініці власники домашніх тварин зможуть обстежити свого улюбленця та отримати усі терапевтичні та хірургічні послуги. Крім того, з квітня у клініці можна буде залишити тварину на лікування у стаціонарі. Один день в стаціонарі коштуватиме 100 гривень.

Впродовж березня клініка працюватиме із 08:00 до 22:00. З початку квітня у клініці цілодобово чергуватиме один фельдшер, аби при потребі надавати тваринам невідкладну допомогу.

Клініка обладнана кабінетами терапії та хірургії, апаратами цифрової та рентген-діагностики, УЗД, ЕКГ, вимірювання пульсу і артеріального тиску, є власна лабораторія та стаціонар. Також впродовж цього року ЛКП купить автомобіль швидкої допомоги для тварин.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

Орієнтовно вакцинація тварини коштуватиме 52 грн, огляд у лікаря – 36 грн, а стерилізація собаки від 348 грн до 745 грн. Це приблизно вдвічі дешевше, аніж у приватних ветклініках Львова.

Читайте також: Як маленький кенгуру насмішив увесь світ (відео)

Нагадаємо, на підприємстві вже переобладнали вольєри для собак та приміщення для карантину, де перший тиждень тримають усіх собак, яких відловили на вулиці. Також ЛКП працює над створенням центру "усиновлення", де всі охочі зможуть погратись із собаками та обрати собі домашнього улюбленця.