На Вінниччині через ускладнення від грипу померли двоє дітей. Це 3-річна дівчинка із села Кармелюкове Козятинського району та 4-річний жмеринчанин.

Дівчинка захворіла під час гостювання у бабусі та дідуся. У неї був грип типу В та злоякісна гіпертермія — різке підвищення температури та набряк мозку.

"У дитини спочатку був нежить, кашель і невисока температура. Викликали лікаря, який визначив, що госпіталізувати не треба. Наступного вечора у дівчинки почала боліти голова. Темепература сягнула 38,5. Батько дав випити їй Нурофен, але температура так і трималася, - каже Лариса Бевз, начальник відділу обласного департаменту охорони здоров'я. - Потім протягом години піднялася до 41 градуса. Терміново викликали швидку. Коли та приїхала, дівчинка вже була без свідомості. У реанімації, не приходячи до тями, померла".

Внаслідок ускладненої форми вірусної інфекції розвився набряк мозку й у 4-річного хлопчика зі Жмеринського району.

"Спочатку три дні батьки лікували дитину вдома, але з'явилися ускладнення. Коли звернулися до лікарів, було пізно, дитину врятувати не вдалося", - повідомила директор департаменту охорони здоров'я та курортів Тетяна Бабій.

Популярні новини зараз

Тимошенко майданить і знижує ціну на газ: лідер "Батьківщини" пішла в опозицію і фонтанує ідеями

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Показати ще

За її словами, епідемічний поріг із грипом та ГРВЗ на Вінниччині на сьогодні перевищений на третину. У групі ризику люди похилого віку та із хронічними захворюваннями, і діти. Лікарі рекомендують батькам звертатися до лікарів, як тільки у дитини температура сягатиме 39 градусів.