Сталі відомі перші 12 чемпіонів Олімпійських Ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Найбільше "золота" завоювали Австралія та Угорщина. Кожна з країн має по два перші місця, повідомляє "Дзеркало тижня".

Лідерами загального медального заліку стали спортсмени з США, Китаю та Японії – по 5 медалей у кожної країни.

Першу золоту медаль Олімпіади виборола 19-річна американка Вірджинія Трешер у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

А у чоловіків "золото" забрав в'єтнамський стрілок Хоанг Сунь Вінь. Він став першим в історії своєї країни олімпійським чемпіоном зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Популярні новини зараз
Комунальники нараховують плату "за повітря": як анулювати завищені суми у платіжках Нова Пошта призупиняє обробку посилок: з Temu та Аліекспрес товарів не дочекаєтесь Жити стане легше, але треба потерпіти: пенсії обіцяють підвищити у 1,5-2 рази Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Українська олімпійська збірна поки не вибороли жодної медалі. Однак, як розповідав інформаційний портал "Знай.ua", наші спортсменки підкорюють Олімпіаду своєю красою.