"Pianoboy" разом із групою "Urban Gypsy" представили спільну пісню "Відьма".

На офіційному каналі на YouTube виконавець виклав відеозапис акустичного виступу із новим хітом у стилі джаз-мануш.

"Відьма" і стала таким хітом, тому що її можна виконувати навіть без музичних інструментів. Її каверили на склянках, на табуретках, на саксофонах, дримбі та тромбонах. Я - найбільш відкритий до експериментів автор, тому, коли я почув, що зробила із піснеюгрупа "Urban Gypsy", відразу погодився із нею її записати. Аранжування зробив наш басист, який (плачте, дівчатка) нещодавно одружився. Моїм і Оліним завданням було тільки трясти хаєром і співати", - розповів соліст Дмитро Шуров.

7 жовтня у Полтаві стартує всеукраїнський тур гурту "Pianoбой". Він завершиться концертом у Києві 3 грудня.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", пісня українського виконавця вперше стала платиновим синглом iTunes.

Популярні новини зараз
Maruv після пологів "заспівала" українською мовою, народжувала в Києві та вивчала Конституцію: "Потрібно знати закони" Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори Путінські пропагандисти публічно погрожують німцям і обзивають "нацистами": "Прийдемо і всіх вас вб'ємо" Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити"
Показати ще