Медики із Роменської залізничної лікарні таки дійшли пішки до Києва і розбили наметове містечко. Мітингувальники вимагають виплатити п'ятимісячну заборгованість по зарплаті, а також не зачиняти їх медичний заклад, повідомляє "ZIK", інформує "Знай".

Однак, доки медики йшли до Києва, місцеві чиновники на позачерговій сесії міськради постановили взагалі ліквідувати медзаклад і на данний момент будівля вже є зруйнованою.

Свої вимоги вони написали у листі, який адресували Володимиру Гройсману, вони вимагають зустрічі з Прем'єр-міністром і не погоджуються на спілкування з іншими чиновниками.

До мітингувальників вийшов чоловік, який представився головним спеціалістом із Кабінету Міністрів та хотів забрати звернення, на що мітингарі не погодились, а натомість вирішили розгорнути під будівлею ціле наметове містечко.

У свою чергу заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин зазначив: ще декілька років тому попередній уряд прийняв постанову, згідно з якою ряд лікарень "Укрзалізниці" передали органам місцевого самоврядування. Таких закладів було 98, майже всі з них сьогодні працюють, єдина проблема виникла саме із Роменським медзакладом.

Популярні новини зараз
Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято Терміново перевипустіть свої картки: monobank звернувся до українців з порадою За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть
Показати ще

Читайте також: Корупція перетворила Пенсійний фонд на банкрот

"Зараз мені важко сказати, хто правий – чи місцева влада чи лікарі, адже те, що відбувається, – це не компетенція Міністерства охорони здоров'я, а органів місцевого самоврядування. Та для вирішення питання ми запропонували створити незалежну комісію із фахівців медиків, економістів, юристів і таким чином достеменно розібратися, у чому справа. Адже йдеться про невиплату зарплат протягом кількох місяців. Де була прокуратура, чому не порушувались карні справи та хто у цьому був винен? Фахова комісія повинна винести свій вердикт", – зазначив Роман Василишин.

Роменьскі медики заявили, що будуть ночувати в Києві під Кабміном, доки їх вимоги не почують.